Tilbage

Deltagerliste - C-prøve

Udskriv deltagerliste fra pdf

C-prøve den 16. april 2016

BegynderklasseTilmeldt: 26
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Bitten Maria BendtsenLol-FBlack BentleyLabHDK04954/2015
2Joan ClausenSydsjBrown Hunt's HollyLabTDK06873/2014
3Sara Pedersen /
Henning Pedersen
SydsjEnjoy Nygaard's Stillness Of HeartLabTDK10687/2014
4Ulla NielsenLol-FPapayaLabTDK11878/2015
5Anne Marie FrørupLol-FTeam Keis DitteLabTDK09591/2014
6Jannie FrederiksenLol-FCutn Cordozas I am on FireLabTDK/04033/2015
7Thomas SørensenNordsjGordonGoldenHDK08725/2015
8Birgitte NielsenSydsjMinnows Unique Summer NightLabHDK18096/2013
9Mikael JohannessenSydsjCaper Cailie's Nice StyleLabHDK19772/2014
10Tina Schilling HansenNordsjLucky Labrador's T. Woody WoodstockLabHDK06994/2015
11Jane Grøndahl VistisenSydsjShootdog Golden Diamond YatsieGoldenT
12Tina Jungshoved BjerreMidtsjCut'n Cordoza's FirestoneLabH04027/2015
13Claus BjerreMidtsjCut'n Cordoza's Girl on FireLabT04034/2015
14Ken MarkussenNordsjEnjoy Nygaards I Belong To YouLabTDK10684/2014
15Lene HobertNordsjStripehead DukeLabH
16Peter RasmussenLol-FUlvseths HannaLabTDK13861/2013
17Lin RøpkeSydsjValborup's KochabLabHDK15609/2014
18Karina JensenLol-FKildespring Sweet ScarletGoldenTDK11582/2014
19Lise GørtzSydsjBjoljahn Flaming ThunderbirdLabTDK01171/2015
20Jytte RasmussenLol-FSeahill High Wind Pochard ReeferLabHDK01792/2015
21Lise Barfoed-HøjLol-FEstepheLabTDK17290/2014
22joe ChristensenSydsjJoe s Christmas RoseGoldenTDK 03640/2015
23Claus RydahlSydsjHillsbrook LokeLabHDK07786/2015
24Claus RydahlSydsjHillsbrook LotusLabTDK07792/2015
25Jan sørensenLol-FLucky Lab iconLabHDk 07077 /2015
26Lotte AndersenSydsjMaxjan's AggieLabTdk08128/2015
ÅbenklasseTilmeldt: 17
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Jess LaursenMidtsjUglebro's CharlieLabHDK16340/2013
2Frede Juul HansenLol-FDevil DesquiseLabH
3Mette Anker HansenLol-FGrimshøjs AikoLabT
4Claus BjerreMidtsjAsap timber OnlineLabH13464/2013
5Søs MaxnerLol-FShamikaLabTDK07771
6Conny OlsenLol-FBalderLabHDK07182/2011
7Lene HobertNordsjFak's Artic GuinnessLabH
8Lars Mertz /
Dorte Klarskov Mahler
MidtsjLittle Mhor's AstiGoldenTDK13769/2012
9Grete Christiansen /
Steen Jensen
Lol-FTanima Flatcoats Carry Me HomeFlatTDK12912/2012
10Ole RasmussenLol-FLucky Labrador s A. Foxtrot FlindtLabHDK07080/2015
11Thomas EhlersSydsjSeahill High Wind Black HyperLabHdk06368/2013
12joe ChristensenSydsjJoe s little siggaGoldenTDK09473/2014
13John DitelfsenNordsjSortebjerg's EzarLabHdk19179/2013
14Erling BaadsagerLol-FHolly Hunter's DodoFlatTDK09722/2010
15Anders SteffensenLol-FCodyLabHDK10181/2014
16Annette OlsenLol-FLab Tasso CleoLabTDK8713/2009
17Bente FrylandNordsjDarfys ZirkaLabH
VinderklasseTilmeldt: 15
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Dorte Klarskov MahlerSydsjGleen Mhor's MiaGoldenT
Nick RasmussenLol-FFlatcoat Lolland Moccas CanisFlatTDK10704/2009
Jan HansenMidtsjWetgate Sweet CookieLabT
Jan HansenMidtsjPooles BiscaLabT
Jane DamMidtsjTrompeterbakkens PriskaLabT01392/2010
Jane DamMidtsjHuntsman's Choice BosleyLabH00480/2010
joe ChristensenSydsjSungold Speedy GonzalesGoldenHDK19533/2011
Bo FrederiksenLol-FShootdog Golden PolleGoldenHDK05507/2009
Pernille Schwartz /
Pernille Schwartz
NordsjCopperbirch TafiLabHDK05295/2014
Dorthe WiisbyeNordsjShootdog LucindaLabT
Benny HansenMidtsjBatmorrs Black Isle JoeyLabHdk14805/2012
7Pernille Schwartz /
Pernille Schwartz
NordsjDarfys MoreauLabHDK01745/2008
10John DitelfsenNordsjSortebjerg's Djengis KhanLabH21085
17John DitelfsenNordsjSvart & Gul CurryLabH
19Anders HansenSydsjMessiLabHDK10161/2011
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Lolland-Falster